Vyberte stránku

Ve dnech 6-7.9.2018 proběhl čtvrtý ročník jedné z největších akcí spojené s automobilovým průmyslem v Polsku – konference Automotive. Celá akce proběhla v Zakopaném. Letošní konference byla věnována trendům a výzvám v průmyslu, stejně jako perspektivám, které se v nadcházejících letech otevírají výrobcům automobilů.

Čtvrtého ročníku konference se zůčastnilo 140 osob, které se podílely na 4 tématických blocích:

Perspektiva 2022 – Investice výrobců automobilů v Polsku jako hnací motor pro investice dodavatelů ze sektoru TIER1 a TIER2

Nejnovější technologie průmyslu 4.0 – jsou společnosti zabývající se aplikací průmyslu 4.0 připravení na požadavky výrobců automobilů? Jak předčít očekávání klientů?

Pravděpodobnost využití průmyslu 4.0 v Technických odděleních – výzvy pro servisní služby v době průmyslové revoluce – ochrana dat, spolupráce IT oddělení s oddělením průmyslové automatizace, nové kompetence zaměstnanců – jsme pro ně připraveni?

Čestnou záštitu této události zajistily následující instituce: Univerzita vědy a techniky AGH v Krakově, Slezská technická univerzita, Technologická univerzita ve Vratislavi, Polská komora automobilového průmyslu, Ústav automobilového průmyslu, Úřad technické inspekce a Výzkumný institut automobilového výzkumu SAMAR.